חכם גדול!

היי יקרימות,
בחודש שעבר, טסתי לאיטליה לטיול קסום באומבריה (חבל ארץ מרתק שנמצא בין רומא לטוסקנה) עם חבורת נשים מקסימות שבראשן רות רונן – אישה מיוחדת מצחיקה, מלאת אנרגיה של טוב, שמחה, וטמפרמנט.

 

 

לטיול יצאתי רק כי דנה חברתי האהובה הצטרפה אלי אבל זה כבר סיפור לפוסט אחר :-). רק אומר שהכרנו בממלכה קסומה לא פחות  – בפרלמנט הבלוגריות של יונית צוק הנפלאה.

 

 

 

כפי שכבר הספקתם להכיר אותי, בכל מקום, שבו אני נמצאת, אני פוגשת חיות ולכן, שמתי לב שאומבריה מלאה בינשופים! הם נמכרים בחנויות בצורת כלים, תיקים, ציורים, פסלים ומה לא? פשוט מגיפה!

העניין הזה ממש סיקרן אותי ובאחד הימים ביקשתי מרות, שדוברת איטלקית, לשאול את מריו, הנהג שלנו, מה הסיפור של אומבריה עם ינשופים? ומריו אמר שזה לא רק הסיפור של אומבריה, אלא של כל איטליה, ושאצל האיטלקים הינשוף מסמל חוכמה!

כולנו חזרנו כמובן מהטיול עם ינשופים, כאלה ואחרים, וזה רק חלק מהשלל כאן לפניכם.

 

 

הבטחתי לרות ולבנות שכשנחזור אכתוב פוסט על הינשוף. לקח לי כמה שבועות עד שהתיישבתי לכתוב ובזמן הזה קיבלתי כמעט כל יום תזכורות מהינשופים, ומהבנות כמובן, שחלילה לא אשכח.

 

 

באחד הימים הגיע לביתנו אורח חמוד ותוך כדי ארוחת צהרים אני שמה לב שיש לו קעקוע משגע של ינשוף על הזרוע. "מעניין" אמרתי לעצמי "עוד תזכורת". הוא כמובן הסכים לתרום את גופו למדע הטוטמים 🙂 וצילם עבורי את הקעקוע.

 

 

בימים הבאים, הסתובבתי בכל מיני מקומות ופגשתי עוד ועוד פסלים של ינשופים בחלונות הראווה ובכל מיני מקומות ליד הבית. בהמשך, הסתבר לי שגם לשאר בנות הטיול זה קרה. הן שלחו לי תמונות של מפגשים שלהן עם ינשופים גם בארץ בשוק הפשפשים בתל אביב, בבתים של הילדים שלהם, בתמונות ובעוד מקומות.

כן, מסתבר, שוב ושוב, שכשהיקום רוצה להגיד לי משהו הוא ממש יצירתי ואף שולח לי סימנים חמודים. והם לא נפסקים עד שאני כותבת את הפוסט. ינשופים בכל מקום. (אז תודה עדה, ציפי, דגנית, חגית עידית וכל מי ששלחה….)

 

 

אז… כל הדרכים מובילות לינשופים (ולרומא כמובן…שגם בה ביקרנו ?) ואנחנו מתחילים במסע שלנו בעקבות הינשוף האינדיאני – איטליאני כדי להבין מיהו? מה הריפוי והמסרים שהוא מביא לנו? ולמה הוא בחר להתגלות בפנינו, בכל מקום, דווקא בזמן הזה?

 

מיהו הינשוף האינדיאני?

 

 

מסתבר שאצל האינדיאנים, בדיוק כמו אצל האיטלקים, הינשוף הוא סמל לחוכמה ולראייה ושמיעה מחודדות ומדויקות אשר מגיעות לכל פיסת מידע תהא נסתרת וחבויה ככל שתהיה.

הסמליות הזו מתבססת, בין השאר, על תכונותיו בטבע – יש לו ראייה רחבה ותלת ממדית שמתחדדת בעיקר בלילה. הוא בעל ראש רחב וצוואר ארוך ולכן, מסוגל לסובב אותו בזווית של עד 270 מעלות. מסיבה זו, הוא מסוגל לראות ולשמוע ה-כ-ל! מכל הצדדים הכיוונים הרבדים, והעומקים. הוא מבחין בכל תנועה ושומע כל רחש מחד ומעופו שקט מאידך ולכן, יכול לאתר את טרפו במהירות ובדיוק רב.

האינדיאנים מאמינים שהינשוף שומע גם את מה שלא נאמר! ואת כל אשר חי ופועם מתחת לפני השטח – מאחורי המילים, ההתנהגויות וההצהרות החיצוניות ולכן, הוא גם מסוגל לדעת ולחזות את העתיד. הוא יודע להסתכל דרך ומעבר לדברים ולגלות כל רמייה וחוסר אותנטיות. הוא מכיר את האמת על כל צדדיה ואי אפשר לעבוד עליו אפילו בפסיק. מהסיבה הזו הוא מקושר אצל האינדיאנים לעולם הכישופים והמאגיה והם רואים בו את חיית הסגולה של עושי הכשפים.

גם בתרבויות אחרות, נחשב הינשןף לסמל החוכמה. למשל ביוון קשרו אותו עם אתנה אלת החוכמה ולכן, הוא הפך לסמל המדע. מסופר שהוא נהג לשבת כל כתפה ולחשוף בפניה את כל האמת שהיא לא הצליחה לגלות. מהסיבה הזו הוא הוצב כמגן על האקרופוליס.

מהו מסר הינשוף? ולמה הוא בא דווקא בזמן הזה?

כשינשוף מופיע, הוא בא להזכיר לנו שזהו זמן חיבור לחוכמה הפנימית העמוקה שבתוכנו וליכולות המעודנות שלנו לראות בצורה רחבה, עמוקה, ושקטה את כל האמת של חיינו! לגלות את כל מה שנסתר מהעין ולזהות את כל השקרים והרמיות שמיסכו לנו את הדרך עד כה. מדובר ביכולות שקיימות אצל כולנו ושכחנו מקיומן או בכלל לא היינו מודעים אליהן ולהזדמנות שלנו להיעזר בהן במסע שלנו.

לא סתם הינשוף החליט לפגוש אותי, ואת הבנות באיטליה בחודש שעבר, ולא סתם הוא ממשיך להתגלות בפנינו, עד הרגע הזה, בכל מקום גם בארץ (ותודה בנות יקרות על ינשופים אונליין שלא מוותרים וממשיכים להתגלות בפניכן גם כאן עד שייכתב הפוסט?).

 

 

ינשוף מופיע בזמן הזה כדי לציין, בפני מי שעוד לא שם לב, את העובדה שאנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאד מיוחדת! עידן חגיגי אפשר לומר, שלא היה כמותו מאז מעולם! זמן חשוב ומהותי שיש לשים לב איליו ולנקוט בפעולות המתאימות כדי להסתנכרן איתו, לצמוח בעזרתו ולהתקדם הלאה בחיינו!

ואכן…. הרבה אנשים מרגישים ושמים לב שעכשיו הוא זמן שונה על הפלנטה! במיוחד אלה שעושים עבודת מודעות. הם חשים שזמן אמת עכשיו! שנגמרו הסיפורים שהם סיפרו לעצמם או שסיפרו להם. שזהו זמן בו הכול צף על פני השטח, כל מה שהיה חבוי שנים רבות. השקרים, ההסתרות, הכול. הכול יוצא החוצה, נחשף ונשטף באור האמת. זה קורה בחיים הציבוריים, בחיי מדינות, וכמובן בחיינו האישיים.

 

"מי שכבר התעורר מ"שנת היופי" שלו מודע למה שקורה ולתהליכי הענק שמתרחשים. תהליכים של קריסת מערכות, מבנים ודפוסים ישנים שהתנהלו עם ה"דלק" של האנרגיה הישנה אשר הופכים ללא רלבנטיים כי ה"עם" רוצה שינוי. כל השקרים שהיו שנים מתחת לפני השטח נחשפים והאמת יוצאת לאור בכל המובנים והרבדים.

גם מי שעדיין לא התעורר, או התעורר חלקית, מרגיש ששינויים עוצמתיים קורים בחייו ואף חווה אותם אבל אין לו הסבר בהיר ומובן, לכל מה שעובר עליו, וההדחקות עדיין גדולות. אבל כך או כך התהליכים כבר קורים, החומות מתמוססות, והאמת החיה עולה מתוך החשיכה על פני השטח.

זהו זמן חגיגי של ממש! בו החוכמה של כל העידנים יוצאת לאור המודעות, מתכנסת לאחד ומעלה את כולנו לתדר חדש וגבוה! לעולם חדש של אנרגיה עוצמתית ומאד מהירה, הרבה יותר ממה שהכרנו עד כה, שהיא מעכשיו המנהלת של הדברים – המנג'רית החדשה שמכתיבה את כללי המשחק. מדובר באנרגיה מואצת וגבוהה מאד שמעיפה את ה"מכסה" מעל כל מה שמוסתר או מזויף ומבקשת לגלם את האמת, האהבה, האור בכל אספקט בחיינו.

וזה לא פשוט לגוף ולשכל האנושי להכיל את כל אשר קורה! – to much information … – ולכל אחד יש דרך משלו להתמודד עם מה שקורה. וזה יכול להיות מבלבל ומציף למי שלא השכיל לפתח כלים לקראת ההתמודדות הזאת וגם למי שכן. כל מה שקורה חדש! וצריך להתמודד עם הדברים בזמן אמת. אין עוד מקום לדחיינות ולהססנות.

ולכן, הינשוף החכם בא עכשיו! ומתעקש להישאר כאן בזמן הזה עוד תקופה ולהתגלות בפנינו לא רק דרך הטבע אלא דרך תיקים, משחקי ילדים, שטיחים בכניסה לבית ועוד ועוד. הוא רוצה להישאר בתודעה שלנו בזמן הזה על כל מה שהוא מסמל.

 

והוא מסמל את העובדה שעכשיו הזמן של כולנו להתבונן בחיינו ובחוכמה שבאה אל פתחינו מכל כיוון ולתת לה לומר את דברה!

הוא מסמל גם ומזכיר שהחכמה תמיד נובעת בראש ובראשונה מתוכנו! מבפנים! ולא משום גורם חיצוני… ושאנחנו תמיד הכי חכמים עבור עצמינו ועבור נתיב חיינו.

להבנתו של הינשוף, אין אף סמכות בחוץ! לכל אחד ואחת מאתנו יש את דרך המלך בתוכו, את חוכמת הדרך בתוכה שהיא היא האמת! שלו ושלה…וכדי לראות ולדעת ולחשוף אותה עליו ועליה להסכים להסתכל לאמת הזו בעיניים, להוריד שקרים ממסכים ולהקשיב פנימה! ואז…מתוך ההקשבה הזו לדעת כיצד לפעול – מה לעשות? איך לעשות? כמה ולמה? ויפה שעה אחת קודם! משום שממש עכשיו אנחנו נמצאים על גל השינוי שכבר קורה. וכדי לעזור לגל הזה נפתח מחר ב -11.11.18 עוד שער אנרגטי עוצמתי שכולנו ניכנס בו. ועדיף שנעבור דרכו מתוך מודעות כי אם נקפיד על כך גם השמיים יפסיקו להיות הגבול עבורנו,לכל הגשמה ואהבה שלנו, והגבול יהפוך לאינסוף.

 

טוב אז מה עושים תכל'ס עם המידע הזה?

אז מה זה אומר בפועל? אתם בטח שואלים? מה תכל'ס הינשוף מציע לנו לעשות בזמן הזה?

אז ככה…

ראשית, חשוב שנבין שהינשוף בא לחזק אותנו בהתמודדות עם כל מה שקורה עכשיו כלומר, לעזור לנו לחדד את הראייה שלנו ואת השמיעה של כל הדברים – גם אלה שלא נאמרים ולא נראים על פני השטח. בעזרת הראש הגדול והחושים המחודדים של הינשוף יש לנו עכשיו יכולת לגלות את הכול! לפעול בהתאם וכך לשנות את חיינו לעד.

אז…הינשוף מציע לנו קודם כל לפני נקיטת כל פעולה מהותית, להתבונן בדברים, במחשבות וברגשות שלנו, בכל רגע נתון, בצורה מודעת, רחבה, חדה שקטה והיקפית, אשר מזהה גם את הנסתר מתוך הבנה שבכוחה של כל פעולה ומחשבה מהותית לשנות את חיינו.

הוא מופיע כאן עכשיו כדי להיות, פשוטו כמשמעו, האסיסטנט שלנו, בדרך הזו, וכדי להגיש לנו את יכולת ההתבוננות על מנת שנוכל להבין מצבים בחיינו ולראות את האמת כולה – דבר שהתקשינו לעשות בשלמותו עד הזמן הזה.

מכיוון שהוא אלוף בחשיפת האמת על כל רבדיה הוא בא כעת לסייע לנו לראות ולהאיר אותה על כל צדדיה ועומקיה. להבנתו, הסימנים נמצאים בכל מקום ולכן הוא מציע לנו לפתוח טוב טוב את העיניים והאוזניים ולשים לב לאותות ולמידע שמגיע אלינו בכל מיני ערוצים מהסביבה.

הוא מוסיף ואומר לנו: "כל דבר שקורה לכם, או שאתם מבחינים בו, הוא מסר עבורכם! וסימן שעליכם לשים איליו לב – מפגשים עם אנשים חדשים, חלומות, מסרים שאתם מקבלים משירים, פוסטים או ספרים שאתם קוראים, מידע שעולה בכם בזמן מדיטציה, נהיגה שקטה או צעדה בטבע (ביער או בים), שיחה שאתם שומעים ברכבת או ברחוב אפילו בין אנשים שאינכם מכירים ובמקרה נקלעתם אליה ועוד, ועוד מקורות.

כן…בזמן הזה עליכם להיות גששים וציידים של אותות וסימנים, לעשות שימוש בחכמה, ובחושים המחודדים שלכם, כדי לגלות הכול ומשם לפעול….להיות דרוכים ולשים לב לכל רחש בסביבה שלכם כי הוא מהווה סימן ואבן דרך למה שמתרחש והוא הכלי שלכם לפיתוח מודעות ולבריאת העתיד שלכם – זה הצלול והנקי מכל הסתרה ואשר יושב על אמת טהורה שהיא היסוד של כל הדברים".

 

 

"ואתם בטח שואלים למה באתי דווקא עכשיו?" הוא אומר…" כי עכשיו זוהי שעת כושר! בה יש לכם יכולת, ממש כמו לי, לסובב את הראש והצוואר שלכם, לכל הכיוונים, ולראות את הכול!

עכשיו זה הזמן שלכם להסכים! לראות את כל האספקטים של חייכם ולטפל בהם! להתמודד איתם, לפרוץ מעבר למגבלות, לעלות על גל המימושים שפורץ עתה לחייכם בסערה ולעבור בקלות ליקום חדש שבו ישנה אנרגיה נקיה בה כל האמת שלכם ושל האחרים מונחת על השולחן אם תרצו או לא. הכול מתגלה עכשיו באור הינשוף! לא עוד הסתרות, העלמות ושקרים. כל האמת מתייצבת לנגד עיני כל בלי כל כיסוי וצל. הכלי יוצא לאור!"

ינשוף מוסיף ואומר לנו בזמן הזה: "אני מזמין אתכם להתבונן בשקט בחייכם ולהקשיב למסרים המתגלים לכם בנוגע אליהם. שימו לב לאספקטים החשוכים והחבויים מעין האור שבהם מתרחשים דברים והאנרגיה שם גועשת. אלה שיש בהם חוסר אותנטיות, עבודה בעיניים או אנרגיה שלילית. בדקו מהם החלקים שאתם מתעלמים מהם בחייכם? שאלו את עצמכם איפה אתם מרמים את עצמיכם? מספרים לעצמיכם סיפורים? איפה מישהו אחר מספר לכם מעשיות?

ואחרי שתשאלו את כל השאלות, הסכיתו והקשיבו ללחישות של קולכם הפנימי ולמראות המחודדים של עיניכם הפנימיות – הם ורק הם המדריכים שלכם! נציגי קולה של נשמתכם. כן, זוהי הבהירות הגדולה אליה אתה כה כמהים שנים רבות במסע שלכם. שום אדם, תיאוריה, רעיון או אמונה לא יכולים להטיל דופי בקול הזה הנובע ממעמקיכם ובאמת החיה שהינו.

בעזרת הקשבה ושימת דגש על הקול והמראות הללו, בהם תתחילו לבטוח עם הזמן, תוכלו להיות מודעים לצדדים הנסתרים של חייכם, אשר אינם מובנים מאליהם וגלויים לעין, אלו אשר ניהלו ומנהלים אתכם מאז ומתמיד אבל מכיוון שאינם נראים הם לא נחשבו ונספרו על ידכם עד לרגע הזה."

 

********************************************

אז…חברים יקרים עד כאן דבר הינשוף. המסר שלו מהווה הזמנה מעולה עבורכם להתבונן ולראות את תמונת חייכם בשלמותה, באור בהיר וצלול, על מנת שתדעו להיכן למקד ולכוון את המשך אנרגיית הצמיחה, ההתפתחות והשמחה בחייכם וכיצד לפעול בהמשך דרככם.

ואני רוצה לאחל לכולנו שרק אמת בהירה, צלולה ואוהבת תשרה בחיינו ותלווה את דרכנו מעתה ועד עולם. כי אמת זו בריאות! ואמת זה החיים עצמם!

מאחלת לכולנו שבוע טוב! ומעבר מואר בשער ה – .11.11.11 שקורה ממש מחר!  …וכמו תמיד…אם אתם רוצים להרחיב את התודעה ואת היריעה על תמונת חייכם  הגדולה, ולראות אותה על כל צדדיה בצורה מלאה, ממש כמו הינשוף אני פה!!! כדי לתת לכם יד אוהבת ולב פתוח! ולחבר אתכם באהבה לדרככם על האדמה הזו ולמי שאתם!

שלכםן באהבה,
מיכל

 

  • כל התמונות בפוסט צולמו ע"י בנות הטיול לאומבריה

 

תגובות

תגובות

2 תגובות

  • דנה סתוי הגיב:

    מיכלי, כתבתי בפיסבוק אבל כותבת גם פה שבין שלל המידע שצף לנו בעינים כל יום, לקרוא אותך זו זכות ובחירה כל פעם מחדש.
    החוכמה שלך הינשופית שפוקחת את עיניינו לאותו וסימנים היא נדירה ומיוחדת.
    תמשיכי כך והרבה אהבה.
    דנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.