זאב זאב

היי חברים וחברות,

בקייץ 2014 עליתי על אנייה מדהימה שהפליגה לאלסקה. היה זה קרוז שהיה נפלא ומיוחד במינו.

מה שהפך אותו למיוחד עבורי לא היו רק הנופים הקסומים וההפלגה ב – Solstice אלא גם ובעיקר הסמינר בו השתתפתי על האנייה.

 

כן יש כזה דבר! סמינר על אניית פאר. יש מורה אחת מיוחדת מאד שמעבירה סמינרים, לפיתוח מודעות וצמיחה אישית, על אניות אשר מפליגות למקומות הכי קסומים בעולם! ובין השאר גם לאלסקה.

שמה אסתר היקס והיא מומחית עולמית באמנות יצירת מציאות והגשמה! נושא אשר מרתק אותי מאז שאני זוכרת את עצמי ושבו אני עוסקת ואותו חוקרת שנים רבות.

 

 

הסמינר היה מדהים ושופע ידע ואהבה והשתתפו בו 700 איש. הכרתי אנשים מקסימים, מכל העולם, שהפכו לחברים טובים שלי ואפילו פגשתי בחור ישראלי מחיפה! עיר מגורי. כולם דוברים את אותה השפה – שפת  המודעות והכמיהה העמוקה להתפתח, לצמוח, להגשים את חלומותיהם ולהנחיל הרבה טוב ובריאות לעצמם ולעולם.

הספינה ששמה Solstice בה הפלגנו היא למעשה "עיר" ענקית, היכולה להכיל 4000 איש, ומתפקדת כמכונה משומנת היטב בכל המובנים. יש בה חדרי אוכל עצומים, מסעדות מכל המינים עם אוכל מצוין, חדרי כושר, בריכות, חנויות וגם… אודיטוריום ענק ומפואר בו התקיים הסמינר שלנו.

 

 

כבר במהלך ההפלגה ריחפה בראשי ללא הפסקה התהייה איך אוכל להעביר את החוויה שחוויתי ואת הידע שרכשתי לעוד ועוד אנשים? כיצד אני יכולה לחזור הביתה לישראל ולשתף את כולכם במה שעברתי?

ואז… מיד כשחזרתי יצא לי לשלוף, באופן אקראי, במהלך מפגש עם אישה מקסימה שאני מלווה את קלף הזאב!!!

 

 

ואני…חייכתי לעצמי בסיפוק וחשבתי: איך לא?

זה באמת כל כך הולם! במיוחד בזמן הזה… שהרי הזאב האינדיאני הוא המורה האולטימטיבי!  הוא זה אשר נוהג להפליג למחוזות רחוקים על מנת להתפתח, לפגוש חוויות והתנסויות חדשות ולרכוש ידע עדכני  ואז… לשוב לחבריו ובני משפחתו, בקהילת הזאבים, ולשתפם בכל מה שעבר ולמד.

חוצמזה…מעבר להיותו מורה דגול הזאב הוא גם בן בריתו של הירח! והאמת שהוא היה במחשבותיי, שם בהפלגה, כאשר חוויתי מפגש קסום עם ירח מלא אי שם בשמי האוקיינוס השקט.

 

 

אז לאור כל זאת, חברים וחברות יקרים בואו לפגוש היום יחד איתי את הזאב… ובעזרתו אשתף אתכם בחלק מהידע המכונן ומהחוויות שרכשתי בסמינר.

*********************************

 

כמה מילים על הסמינר…

את אסתר היקס אני מכירה כבר הרבה שנים מאז שגיליתי במקרה על המדף בסטימצקי את אחד מספריה שתורגם לעברית ונקרא  "יצירת מציאות – חוקי היצירה האוניברסאליים". בהמשך גיליתי עוד ספר שלה בעברית ושמו "כוחם המדהים של הרגשות". על שניהם אני ממליצה מאד לקריאה וללמידה. באנגלית יש לה ספרים רבים נוספים וגם הקלטות רבות של סמינרים בסרטי וידיאו ביוטיוב. כולם שווים מאד לצפייה ולהקשבה.

אסתר היא מורה ותיקה מאד. מורה בחסד אשר עוסקת בעולמות ההתפתחות כבר 30 שנה ומתקשרת קבוצת ישויות בשם "אברהם". קבוצת "אברהם" באה ללמדנו, בני האדם, כיצד ליצור את המציאות הרצויה לנו, של חיים מאושרים ומספקים כאן על פני האדמה, באופן מכוון ומודע, וזאת בעזרת חוקי היצירה האוניברסליים.

קיימים מורים בלי סוף, אשר מלמדים את הנושא הזה, של בריאת מציאות, והוא מוכר היום ליותר ויותר אנשים, אבל הייחוד של אסתר היקס, בנושא הזה, הוא שהיא מדברת על הדברים, בעזרת "אברהם" באופן יישומי מאד! כלומר, היא מפרטת את שלבי ופרטי תהליך היצירה, באופן ברור ומדויק להפליא, כמו גם את הכלים לעשות זאת! כך שכל מי שמעוניין יוכל ללמוד וליישם בחייו. לפי גישתם, שגם היא אינה חדשה, אנו היוצרים הבלעדיים של מציאות חיינו ויש לנו אפשרות לבחור כיצד היא תיראה.

 

 

רמת הדיוק שלהם בהדרכתם היא כה גבוהה ומקצועית כמעט מדעית! ואם אנסח זאת במילים שלי הרי שהם בעצם מלמדים "הנדסת אנרגיה"!  וזה בדיוק התחום בו אני עוסקת (בהמשך אקדיש פוסט נפרד למושג החשוב הזה – "הנדסת אנרגיה"). הרעיון העומד מאחורי דבריהם הוא שכולנו נמצאים כאן על מנת לממש את כמיהותינו וחלומותינו ולהרגיש טוב! אך רבים מאתנו מתוסכלים מכך שאיננו יודעים כיצד להגשימם משום שאין לנו מספיק כלים או ידע כיצד לבקש, לזמן ולקבל את מה שאנו רוצים. וזה בדיוק מה שאסתר ו"אברהם" מלמדים. הם מתווים דרך להגשמה שניתן ליישמה בכל תחומי החיים ואף מספקים כלים למימושה בצורת  חוקי היצירה האוניברסליים. מניסיון אישי אני יכולה לומר לכם שזה עובד! מי כמוני יודעת! גם בחיים שלי וגם בחיי האנשים הרבים אותם הדרכתי ואני מדריכה. מניסיון אישי ומלמידה וחקירה מעמיקה של חומרים רבים בנושא הזה לאורך השנים אני יכולה גם לומר לכם שמדובר פה בחומרים מעולים! המוגשים באיכות ובתדרים מאד מדויקים ובהירים.

 

לדברי "אברהם" הבסיס ליצירת כל דבר, בכל תחום שהוא, הוא חוק המשיכה.  מה זה אומר?

אסביר בקצרה…

זה אומר שבבסיס כל יצירה שלנו בחיים, מדבר קטן עד גדול, מצויה מחשבה ומערכת של אמונות אשר מייצרות רגש. השילוב בין שני הגורמים הללו – מחשבות + רגשות – מייצר פוטנציאל להפוך למציאות! כלומר, השילוב בין מחשבות ורגשות, הנוגעות לאותן מחשבות, הוא הדלק אשר בעזרתו אנו יוצרים ומגשימים כל דבר בחיינו באופן מודע או לא מודע. המימוש של הדבר במציאות הפיזית תלוי כמובן ברמת ההתמקדות שלנו במחשבה מסוימת ובעוצמת הרגש המתלווה אליה ובמילים אחרות, בכמות האנרגיה שאנו משקיעים בהן. כלומר, ככל שנתמקד יותר באותה המחשבה, נחשוב אותה שוב ושוב ללא הפסקה, ונרגיש כלפיה רגשות עזים כך יתממש, מה שאנו חושבים עליו, בעזרת "חוק המשיכה" אשר פועל כל פי העיקרון של "דומה מושך דומה".

חשוב שתהיו מודעים לעובדה שחוק המשיכה מתקיים הן עבור דברים שאנחנו מאד רוצים וחושבים עליהם יומם ולילה והן עבור הדברים מהם אנו פוחדים ואיננו רוצים בשום אופן בחיינו אבל למרות זאת מתמקדים בהם גם כל הזמן. במילים אחרות, כל המחשבות שלנו יוצרות מציאות! ומה שמגביר או מאט את קצב המימוש שלהן הינו הרגש המתלווה אליהן. כלומר, ככל שהרגש אותו אנו חשים, כלפי אותה המחשבה או האמונה, הינו חזק יותר כך תתממש היצירה במהירות רבה יותר בחיינו.

חשוב גם לזכור שככל שנרגיש רגש חיובי ונעים ומשמח זהו סימן עבורנו שאנחנו על דרך המלך להגשמה חיובית של דברים אליהם אנו שואפים. שאנו בכיוון הנכון. זאת ועוד, כאשר מחשבה אותה אנו חושבים בתדירות גבוהה מקבלת כיוון ואינה מוסחת על ידי מחשבה או אמונה שלילית ו/או סותרת היצירה הינה ודאית! ותתרחש במוקדם או במאוחר. זה לא משנה מהי המציאות הפיזית שלנו כרגע…מה שמשנה הוא מה שאנו רוצים! ובו עלינו להיות ממוקדים.

אפשר להכביר עוד מילים רבות על אסתר היקס ועל משנתה…אבל קצרה היריעה בפוסט הנוכחי… ואתם כבר הבנתם את הרעיון! אבל…אין ספק יש לכולנו עוד המון מה ללמוד וזה מרתק.

ואם אנו מדברים על למידה בעל החיים שכאמור הכי מחבר אותנו לעניין הזה של הוראה ולמידה הוא הזאב. אז בואו נכיר אותו.

 

*********************************

מיהו הזאב על פי האינדיאנים ומה הוא מייצג?

 

 

הזאב  האינדיאני הוא המורה האולטימטיבי והעוצמתי! חלוץ הלמידה ההוראה והקידמה. המנהיג החכם אשר נודד אל מחוץ לגבולות השבט על מנת ללמוד אמיתות חדשות ולהרחיב את אופקיו. לאחר מכן הוא שב הביתה אל חיק בני המשפחה והלהקה כדי לשתפם בחומרי הלמידה והחקירה החדשים שרכש, לפתוח עבורם צירי ונתיבי למידה חדשים ולהראות להם את הדרך. הידע החדש שהוא מביא עוזר לבני קהילתו לסלול את דרכם להתפתחות ולצמיחה אישית וקהילתית ולמימוש הפוטנציאל הגלום בהם.

בנוסף לכל אלה הזאב הוא גם בן משפחה וקהילה מסור מאד! ובן זוג נאמן. הוא חי את כל חייו עם בת זוג אחת ובמשפחתם שוררת אווירה מכבדת, חמה ואוהבת.

למרות שהוא חי במסגרת הדוקה של להקה ושותפות הדדית יש לזאב גם צד נגדי כלומר, הוא אינדיבידואליסט ובעל צורך עז להביא את עצמו לידי ביטוי באופן אישי ולא להיטמע בין האחרים. באיכויות הללו הוא מאד דומה לנו בני האדם. גם לנו יש צורך לחיות כחלק מקהילה ומשפחה ולחוש תחושת שייכות מחד… ומאידך אנו כמהים להטביע את חותמנו האישי בעולם, להתחבר אל הידע והמהות שבתוכנו, לחלום את חלומותינו האישיים ולפעול בעוצמה למען הגשמתם.

 

הזאבים חיים לרוב באזורים קבועים ומתנהלים בהתאם לכללי התנהגות וטקסים מוגדרים. יש להם מבנה קבוצה היררכי בו לכל אחד ואחת יש תפקיד ומעמד יחסיים ומוגדרים בתוכה. בראש המשפחה עומדים זכר ונקבה המכונים "אלפא". בהתנהלותם זו מלמדים אותנו הזאבים איך לפעול, דרך כללים מוגדרים וטקסים, על מנת ליצור סדר והרמוניה בחיינו וכדי לזכור שחופש אמיתי דורש משמעת!

נשמע מוזר המשפט הזה…נכון?

חופש אמיתי דורש משמעת? איך זה יכול להיות?

הרי חופש ומשמעת הינם שני מושגים שעבור רבים מאתנו נשמעים כהפכים. ולמה?

משום שנדמה לנו שחופש משמעו לעשות את כל מה שבא לנו ועולה על רוחנו… ומשמעת עצמית משמעותה לדרוש מעצמינו לעשות דברים שאנו לא רוצים לעשות אבל מוכרחים. אבל …אם נחקור את מושג החופש לעומקו נגלה שהוא בא לידי ביטוי מלא דווקא כשהוא מבוסס על משמעת ושליטה עצמית. ולמה? בטח תשאלו…

משום שמשמעת ושליטה עצמית הם שני מפתחות מרכזיים העוזרים לנו לייצר התמקדות, מחויבות וכוח פנימי עוצמתי אשר מסייע לנו להתגבר על כל מגבלה או מחסום ומאפשר לנו לחיות חיים עם אינספור אפשרויות בחירה ובריאה. במילים אחרות, חיי חופש!

 

 

טד אנדרוס בספרו "שפת החיות" טוען כי הזאבים ניחנו בכל כך הרבה תכונות חיוביות שאין זה פלא שהאינדיאנים העריצו אותם. הם מורים, חיים חיי משפחה וקהילה, מאורגנים, הרמוניים ומגלמים בהווייתם את רוח הטבע! הם רגישים, בעלי חושים חדים (בעיקר חוש שמיעה וריח) וככאלה הינם בעלי כושר הבחנה מצוין וחיבור לעולמות שמעבר למימד הפיסי. הם מחוברים לירח, אשר מסמל אנרגיה רגשית ואינטואיטיבית של ידע וחוכמה, ואוהבים לקרוא לו. בדרך זו הם מביעים את כמיהתם העמוקה להתוודע לידע ולרעיונות חדשים אשר נמצאים בפוטנציאל של הבריאה.

הירח עוזר להם להקשיב פנימה, למסרים העולים מתוכם, ולהדגים לנו, בני האדם, איך ללמוד להקשיב לאינטואיציה שלנו ולהיות ערניים למסרים העולים מתוכנו והמשתקפים לנו מסביבתנו.  זוכרים את הסרט המדהים "מוכת ירח"? הנה קטע מתוכו…

 

כל סגולותיו אלה של הזאב מעודדות את המורה, החי ופועם בתוכנו, לצאת לאור ולעזור לכל מי שסקרן ומתאווה להבין את חידת החיים, את מהותם ואת חוקי היצירה האוניברסליים. וזה מה שאסתר היקס עושה וזה גם מה שאני עושה כבר שנים רבות באהבה גדולה.

 

ישנם מיתוסים רבים, הנפוצים בתרבויות שונות, אשר מייחסים לזאב רוע אכזריות ותוקפנות. אפשר למצוא אותם אפילו באגדות ילדים כדוגמת "כיפה אדומה". אבל המיתוסים הללו רחוקים מאד מתפישת הזאב אצל האינדיאנים ואינם נמצאים בהלימה למאפייניו בטבע.

 

ככל שזה יישמע לכם מוזר הזאב אינו תוקף וטורף בני אדם. ההיפך הוא הנכון. הוא חברותי ובעל אינטליגנציה גבוהה מאד. למרות שיש לו כוח פיזי רב  והוא אכן מסוגל לתקוף הוא נוטה להימנע מעימותים ומתקיפה ומתרחק מסכנה. רק לעיתים רחוקות מסתיימים קונפליקטים בינו ובין אחרים בקרבות עקובים מדם. לרוב, מספיק כוח ההרתעה שיש לו – מבט, עמידה מאיימת או נהמה –  על מנת לבטא את סמכותו ולהשיג בעזרתה את מה שהוא צריך. בהקשר הזה, סגולת הזאב באה ללמדנו להכיר את עצמינו ואת עוצמותינו ולפתח סמכות ובטחון פנימי כך שתספיק הנוכחות שלנו על מנת שהסביבה תכבד אותנו ותמלא את כל מבוקשינו ללא עימותים.

הזאב משתמש הרבה בשפת גופו ובקולו על מנת להביע את עצמו ולתקשר עם חבריו. הבעותיו מגוונות ומעידות על מצב רוחו ובאמצעות קולו הוא מיילל, גונח, נוהם ונובח.

 

*********************************

מהו מסר הזאב בזמן הזה? 

לזאב ישנם מספר מסרים חשובים עבורנו בזמן הזה.

ראשית, הוא מופיע עכשיו כדי להזכיר לנו שעתה הוא הזמן להתחדש ולהיפתח על מנת ללמוד דברים חדשים, להרחיב אופקים ולפתח נקודות מבט חדשות לנושאים ישנים וגם לעזור לנו להבין שהשינוי הוא הדבר היחיד הקבוע בחיינו! ושכל הזמן עלינו ללמוד ולהתפתח על מנת ליצור טרנספורמציה במיוחד בתקופה כה חשובה כמו זו של העידן החדש בו אנו חיים.

בנוסף זאב בא לומר לנו עתה שזה הזמן עבורנו לחלוק את סגולותינו האישיות ואת הידע והנסיון שלנו עם הכלל ולעזור לו ללמוד ולהתפתח. ממש כפי שאסתר היקס עושה וכפי שהוא עושה כל הזמן. זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורת כתיבת פוסטים מחכימים ומגיעים, ספרים, שיחות ייעוץ ותמיכה, טיפולים לריפוי והעצמה וכל אמצעי אחר אשר יוכל לעזור להם להיזכר מי הם באמת! ולהבין טוב יותר את הייחודיות שבהם, את הייעוד והכיוון שלהם בחייהם ואת הדרכים להגשמתו. חשוב לו שנבין שהשיתוף שלנו את האחרים, בידע ובהבנות חדשות ונשגבות, מסייע עד מאד למודעות האנושית, ולתודעת ההמונים,  להשתדרג ולהעפיל לשיאים ופסגות חדשות, של למידה, צמיחה, פתיחות ושלום שלא הכרנו עד כה ודרך כך ולגעת באמת ובטוב.

הופעתו של הזאב היא גם הזמנה ליצור הרמוניה! אהבה! וקבלה! –  כל אחד בשדה הפרטי שלו! עם עצמו ועם משפחתו… עד אשר יתכנסו כל השדות הפרטיים הללו לשדה אור אחד עצום אשר ישפיע מאורו ומטובו גם כלל העולם ויביא לכולנו את השקט, האהבה והשלום שכולנו כה מייחלים להם.

 

 

ועוד מתנה ….

זאב, המורה הגדול, בא היום גם כדי ללמד אותנו להתחבר לקולנו הפנימי – למורה החכם הפועם וחי בתוכנו – ולהקשיב לו! ללמוד ממנו עוד ועוד על עצמינו ועל היקום בו אנו חיים. להתבונן בעזרתו על הדעות, האמונות ונקודות המבט שלנו, בהתייחס לנושאים ולמצבים מהותיים בחיינו, ולבחון כיצד יכולים אנו להרחיבן ולהגמיש אותן כמו גם לזהות מי מהן מיותרת ועבר זמנה ומי עדיין רלבנטית ו/או זקוקה לעדכון.

על ידי שחרור אמונות ודעות מגבילות שפג תוקפן נוכל לפנות מקום בתודעה שלנו וליצור מרחב נקי ובהיר על מנת שרעיונות וידע חדשים יוכלו להיכנס ולהשריש בו שורשים רעננים ומפרים ועל מנת שנוכל לצמוח ולהתפתח. צמיחה מתרחשת תמיד כאשר ישנה כמיהה ללמוד, להרחיב אופקים ולשפר כל הזמן עוד ועוד את חיינו.

זאב מזמין אותנו להיות מפלסי דרך, עבור עצמינו ועבור האחרים, ולהורות את הדרך לכל מי שמעוניין ללמוד, להחכים ולחוות חוויות חיים חדשות ומעצימות ו/או למצוא לעצמינו מורים שנוכל ללמוד מהם. המורים יכולים להתגלם בצורת ספר מכונן, אבן דרך מרתקת, מפגש אנושי, הקשבה לקולנו הפנימי, מפגש עם חיה או עם שיר – כולם שווים בפני הרוח הגדולה! כולם הם שליחיה ונציגיה על פני האדמה.

אז זכרו חברים יקרים  – לחיות משמעו לצמוח! וצמיחה מתרחשת כאשר מקבלים את כל צורות החיים כמורות! (זוכרים מה אמרה אם השבט הכתומה? ממש את אותו הדבר…)

 

לכן היו כמו הזאבים … צאו לדרך בתחושת סקרנות, שחרו לחוויות מרתקות ומעצימות. ואם תרצו תוכלו לקרוא לירח ולהקשיב למסרים העולים ממנו. העצימו את עצמכם ואת האחרים וכולם יצאו נשכרים.

הלמידה ההדדית הזו תביא אותנו תמיד, לדברי הזאב, לרגע הזה בהווה! בו נוכל לחוש באמת המהדהדת בתוכנו באלפי דרכים, צורות וגוונים ולזכור שכולנו קשורים זה לזה באמצעות קורים של אור אשר פרוסים על רשת ענקית אשר מחברת ביננו ובין כל הדברים כולם. ובמילים אחרות שכולנו אחד!

 

חקר האמת ולימודה הינו מסע אינסופי אשר מעניק לכל הצועדים בו סיפוק ענק אשר רק מפיח את התשוקה ללמוד ולחקור עוד ועוד. ועתה הוא הזמן אם עוד לא יצאנו למסע המרתק הזה… לצאת איליו, להרחיב את נקודות המבט שלנו, לחבור לאחרים ולאמיתות שלהם, ללמוד לכבד את ייחודיותן כמו גם את המכנה המשותף ביניהן ולהביא את כל אלה לילדינו ולשאר תלמידנו המחכים בצמא ללמוד ולהחכים כדי להעצים את כדור הארץ ולהביא לצמיחתו.

 

היו ברוכים חברות וחברים יקרים.

עד כאן דבר הזאב

*********************************

מקורות:

 1. ג'יימי סאמס, דייויד קרסון, 1999 – קלפי סגולה. הוצאת ענבר ארוח כפרי.
 2. טד אנדרוס 1999,  שפת החיות  הוצאת אור- עם.
 3. קלריסה פינקולה אסטס, 1997, רצות עם זאבים, מודן.

רשימת תמונות וסרטונים:

 1. http://www.123rf.com/
 2. http://www.hakafe.com/thread22045.html
 3. http://events.lifejourneys.net/AbrahamHicks/Alaska_2014/
 4. http://www.lastminutecruises.com
 5. http://www.tapuz.co.il/
 6. http://www.opednews.com/populum/uploaded/moonlight-on-ocean-331-20140314-284.jpg
 7. http://www.abraham-hicks.com/lawofattractionsource/videos.php
 8. http://www.mindbodyspiritonline.co.uk/
 9. http://niecatlifecoach.tumblr.com/
 10. http://www.abraham-hicks.com/lawofattractionsource/askitisgiven.ph
 11. http://www.buzzquotes.com/law-of-attraction-quotes-abraham
 12. http://www.panoramio.com/user/5652956
 13.  http://www.sagie.org/a-wolf.html
 14. http://www.stihi.ru/2012/06/13/3617
 15. https://www.pinterest.com/pin/113645590571506395/
 16. https://youtu.be/0p-vcIsC2rI
 17. http://arnona.co.il/index.asp?Article=1309
 18. http://diariocorreo.pe/miscelanea/conoce-a-werner-freund-el-hombre-que-vive-co-54806/
 19. http://vigasin.photolight.co.il/gallery/3757
 20. http://www.mgllicensing.com/
 21. http://ordermanagement.com/blog/call-centers/
 22. http://www.look.co.il/
 23. http://www.lightbliss.com/

 

 

*********************************

 

 

 * מן הראוי לציין שמפאת קוצר היריעה החומרים בפוסט זה הינם חלקיים. בספר שיפורסם על חיות הטוטם, אותו אני כותבת בימים אלה, יוגשו הדברים המורחבים.

 

 

 

תגובות

תגובות

4 תגובות

 • תמרי הגיב:

  מיכלי,
  פוסט מדהים, מרתק ומעניין. בעיני אחד הפוסטים הטובים שלך.
  כשהייתי ילדה היה לי דוד רחוק ששמו היה זאב. כל פעם כשהוא היה בא לביקור הייתי בוכה בצרחות, מתחבאת מאחורי אבא שלי וממש אבל ממש לא רוצה להיות לידו. פחדתי ממנו כי קראו לו: זאב.
  הוא היה איש מקסים מסוג האנשים שירדו לעולם בלי טיפת רוע. איש הכי חיובי שיכול להיות. כשקראתי עכשיו על הזאב, נזכרתי בו וכל כך הרבה דברים שכתבת על הזאב הזכירו לי אותו. הוא היה איש מלא תבונות, מלא בחוכמה טהורה. איש ללמוד ממנו. איש משפחה, איש של זוגיות. איש באמת מיוחד במינו בפשטות שלו ובמהות שלו.
  כנראה אין במקרה בכלום ואת זה כבר אנחנו יודעות. לא סתם קראו לו כך. כשהתבגרתי והפנמתי ששמו אינו מביע על כך שהוא יטרוף אותי עוד רגע… התחברתי אליו ואהבתי אותו מאוד. לצערי הוא כבר נפטר אבל הוא זכור במשפחתי כאיש אהוב וחכם.
  אני מדמיינת כל דבר בחיי. מרגע קומי עד רגע קומי למחרת. יודעת לדמיין דברים בדיוק כהוויתם. ומנסה תמיד שהדמיונות שלי יהפכו גם למציאות שלי. מכיוון שאני אדם שהרגש מניע אותי בכל דבר בחיי (הלוואי והיה קצת פחות) אני חושבת שיש לי שילוב טוב של רגש ודמיון בונים מציאות. מנסה ליישם את זה תמיד בחיי.
  ולסיום הירח…אהובי. כמה שאני אוהבת ירח. הרבה יותר משמש. הוא מסקרן אותי מהיום שאני זוכרת את עצמי וכנראה לא סתם.
  תמיד כשאני קוראת אותך משהו קורה לי….כמו פאזל שמסתדר פתאום. את יודעת לסדר לי נפלא ולחדד לי מחשבות. את משהו מיוחד מיכלי. תודה על הפוסט הזה! הולכת לבדוק אם יש ירח….:)

  • ד"ר מיכל אדמתי הגיב:

   תודה רבה תמרי,
   שמחה שאהבת.
   גם לי היה דוד שקראו לו זאב 🙂
   וזה מרתק הדרך שלך לדמיין ולהתחבר רגשית לחוויות שאת עוברת ולחומרים את פוגשת.
   זה בעיני לבלוע את החיים ולחיות אותם באמת! להיות בנוכחות מלאה.
   כן…אני יודעת לפעמים זה קשה. אבל כשאנו מאוזנים היתרונות של מצב ההוויה הזה הם אדירים.
   ולכבוד הוא לי להיות חלק מחידוד והבהרת הפאזל שלך. זה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות 🙂 אולי אף הדבר המרכזי שלשמו הגעתי לכאן.
   לסייע לאנשים לראות את הגדולה שבהם…ולהבהיר ולחדד לעצמם את המקומות המבקשים שיאירו אותם למען כולם ידעו כמה הם נפלאים וכמה הכל מונח כבר במקום ומושלם כפי שהוא.
   בלי צורך בשום תיקון או ביקורת.
   אוהבת אותך ותודה שבאת!

 • מרב הגיב:

  תודה רבה על השיתוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.