פיתוח אישי

אני מאמינה שכל אחת ואחד מאתנו הגיע/ה לעולם עם מתנות וייעוד, שהינם ייחודיים רק לה ולו, ועם פוטנציאל עצום למימוש. כאשר אנחנו חיים את הייעוד שלנו וממשים את "תלושי" המתנות שלנו בעולם הזה אנחנו חיים חיי הגשמה בריאים, מאושרים ומלאי סיפוק.

 

old_gold_coin

הייעוד שלי הוא ללוות א-נשים בתהליכי הגילוי, ההתחברות, המימוש וההגשמה של ייעודם והמתנות איתן באו לעולם. חזוני הוא לעזור לכל אחת ואחד לצאת לאור! לחשוף את היופי שבה ובו, את ליבת המהות שלהם ואת הדרך להגשמת חיים בריאים, שמחים ומספקים.

לכן, העבודה איתי כוללת את התחומים הבאים:

 • מנטורינג להתפתחות, צמיחה, מימוש והגשמה
 • פיתוח מודעות ומנהיגות אישית
 • פיתוח וניהול קריירה
 • יעוץ בכתיבת מקצועית של קורות חיים והכנה לראיונות עבודה

******************************************

מנטורינג להתפתחות, צמיחה, מימוש והגשמה  

למי מיועד התהליך?

 • לכל מי שמרגישים שהחיים חולפים לידם וקיימת בהם תחושת החמצה וחוסר מימוש.
 • למי שרוצים לעשות שינוי אך מתקשים להגדירו וליישמו או חשים תקועים ולא מצליחים להתקדם בשל שלל גורמים מעכבים ומשתקים.
 • למי שמרגיש/ה חוסר איזון גופני ו/או נפשי וזקוק לטיפול וליווי תומך ולהבנת שורשי הדברים וטיפול בהם.
 • לכל מי שחשים שקיים פער בין "מי שהם באמת" לבין איך שהסביבה תופשת אותם.
 • למי שרוצה לפתח מודעות אישית ולצמוח מתוך שמחה – להכיר את דפוסי החשיבה, האמונה ותת המודע שלו ולפצח נושאים שאינם ברורים או בהירים בחייו – וכל זאת על מנת ליצור שדרוג עמוק, בריא ומקדם בחייו ובחיי הסובבים אותו.
 • לכל מי שמעוניין לשפר ולקדם מערכות יחסים בריאות ומאושרות בבית, בעבודה ובכל מקום.
 • לכל הא-נשים היפים שמרגישים שמשהו בוער בתוכם אך לא יודעים איך להגדירו ולתת לו ביטוי בחייהם. שיש בהם תשוקה לא ממומשת שמבקשת לצאת לאור.
 • לכל מי שרוצים לתכנן את הדבר הבא בחייהם ואינם יודעים עדיין מהו.
 • לכל מי שרוצים לקפוץ קפיצה קוונטית בחייהם אך לא יודעים כיצד להמשיך מכאן וליישם את הדברים. לאלה המבקשים "חברה לדרך" במסע לדבר הבא!
 • לכל מי שמעוניינים להתחבר לחוזקות ולאסטרטגיית ההצלחה, ולנטרל את אסטרטגיית הכישלון שלהם, על מנת שיוכלו להגשים את עצמם.

 

איך זה עובד? ומה אנחנו עושים בתהליך?

בתהליך הליווי אנחנו מבהירים את הייעוד, החזון ואבני הדרך להגשמה. תפקידי בתהליך הוא לעזור לא-נשים להגיע להבנות בנוגע למי שהם ולדרכם – לנתח את המקום בו הם נמצאים כרגע (מצב קיים), להבין ולהבהיר לעצמם מהן התשוקות שלהם, מהם החלומות והיעדים שהם רוצי להגשים בחייהם, מהי אסטרטגית ההצלחה שלהם, מהי אסטרטגית הכישלון שלהם (מה חוסם אותם ומדוע יש מקומות שבהם הם נופלים שוב ושוב מבלי להבין מדוע).

מתוך ההגדרות של המצב הקיים, האסטרטגיות של ההצלחה והכישלון ועוד היבטים אנו מנסחים חזון אשר לוקח בחשבון ומכיל בתוכו את כל האיכויות שגילינו בתהליך. בהמשך אנחנו מגדירים אבני דרך להגשמת החלומות והתשוקות והרצונות שרוצים לממש ולהביא למציאות.

התפקיד שלי, לאורך כל הדרך הוא להחזיק עבורך כל הזמן את הלפיד האישי שלך! – את התמונה של הגדולה של מי שאת/ה ובמילים אחרות להזכיר לך בכל רגע נתון מי את או אתה וכמה אתם עצומים ומלאי פוטנציאל חיובי ולדאוג שלא תסטו מהדרך שהגדרתם לעצמכם לעבר המימוש המלא של מי שאתם.

 

באיזה כלים אני משתמשת בתהליך?

הכלים והידע בהם אני משתמשת, בתהליכי הליווי והמנטורינג, לקוחים מתוך עולמות הניהול והאימון התוצאתי הקלאסיים כמו גם מתוך עולמות פיתוח המודעות וההתפתחות והצמיחה האישית שמקורם בתרבויות קדומות כמו הפילוסופיה האינדיאנית עולמות הפסיכולוגיה החיובית ועוד …ועוד.. במילים אחרות, אני משלבת בעבודתי זו בין תחומי ידע שונים.

אחד מהכלים עוקפי התודעה בהם אני אוהבת להשתמש מתבסס על הפילוסופיה האינדיאנית. המעוניינים לקרוא על פיתוח שיטת העבודה שלי, בעזרת כלים אלה, על דרכי עם הפילוסופיה האינדיאנית ועל עבודתי בעזתה מוזמנים לקרוא כאן בפרקי המבוא ולאחר מכן גם כאן – הפילוסופיה האינדיאנית. יודגש שכל מפגש ותהליך נתפר ומותאם, באופן אישי ומדויק, לצורכי הלקוח/ה ונעשה בו שימוש בכלים שונים שרק חלקם מפורטים כאן.

 

מהו אורך התהליך וכל כמה זמן נפגשים?

משך תקופת הליווי משתנה ותלויה ביעדים שהוצבו. זה יכול לנוע מפגישה אחת דרך מספר פגישות עד לליווי ארוך טווח. הכל לפי הצורך ובחירת הלקוח/ה.

משתוקים להתחיל כבר את המסע המופלא למימוש והגשמה? יותר מאשמח ללוות אתכם בדרך המרתקת והמתגמלת הזו.

צרו איתי קשר – 0505294800/ michal@admati.com

 

 

משרד1

 

******************************************

פיתוח מודעות ומנהיגות אישית 

אני מאמינה שהכול בחיינו מתבסס על ניהול אנרגיה. כל דבר הוא אנרגיה – מחשבה, רגש, פעולה…הכל! ולכן התפקיד שלנו בעולם הוא ללמוד איך לנהל את משק האנרגיה שלנו באופן המיטבי הגורם לנו להיות מוגשמים ומאושרים. Energy Management זה כל הסיפור!

אז…מה זה בעצם אומר?

זה אומר שאנחנו יכולים להיות המלכים והמלכות, המנהיגימות והמנכ"לים של החיים שלנו. כדי שזה יקרה, עלינו להסכים להתבונן ולפתח מודעות כיצד ליצור את זה בחיינו.

כל העולם זה ניהול אנרגיה, קרי המחשבות והרגשות ואיך שאנחנו מתנהלים בעולם ומקרינים את האנרגיות לעולם בצורה פיזית זה הכל אנרגיה. ולמי שלא ברור המושג של ניהול אנרגיה אפשר להידמות זאת לחשבון בנק שצריך לנהל אותו בכדי שיהיה יותר, כדי שהתוצאות יהיו טובות, כדי שנהיה מי שאנחנו.

בשביל לעשות את הדבר הזה א-נשים צריכים להבין איך עליהם לנהל את עצמם, איך להנהיג את החיים שלהם.

אני מאמינה שבסופו של דבר  א-נשים צריכים להיות אקטיבים בחייהם, אפשר לקרוא לזה מלכה, אפשר לקרא לזה מנהיג, אפשר לקרא לזה א-נשים אקטיבים. קודם כל היו המנכ"לים של עצמכם ותרגישו כך.

בתהליך של פיתוח מנהיגות אישית אנחנו עוברים דרך של הבאת ה"אני" הפסיבי לאני מודע. בתהליך הלמידה נלמד פיתוח התודעה ומודעות אישית.

מעוניינים להיפגש איתי ולהמליך את המלכה שאת או המנהיג שבך? צרו קשר – 0505294800 / michal@admati.com

 

******************************************

פיתוח וניהול וניהול קריירה 

 • מיועד לא-נשים לאחר השירות הצבאי אשר מעוניינים לתכנן בקפידה את עתידם המקצועי ולמפות את התחומים המתאימים להם בנושא זה – מה מתאים להם ללמוד? ואיפה? איפה נכון להם לעבוד? ועוד…
 • מיועד גם לא-נשים אשר נמצאי כבר בתוך שוק העבודה ומתמודדים עם אתגרים שונים במקום עבודתם או בתחום העיסוק שלהם וזקוקים לליווי, הכוונה ויעוץ מקצועי ברמה גבוהה ממומחית בתחום בעלת ניסיון מקצועי רב שנים ותואר דוקטור מהטכניון בעולמות הניהול הארגוני וניסיון וידע רחב בעולמות האימון ההנחיה וההתפתחות האישית.
 • מיועד לא-נשים שמעוניינים לעשות שינוי בדרכם במקצועית – למצוא מקום עבודה מתאים יותר עבורם, להתקדם במקום העבודה הנוכחי, לעשות שינוי בתחום המקצועי (זה יכול להיות שינוי קטן או ממש טרנספורמציה ע"י מעבר לתחום חדש ושונה לגמרי), להקים עסק חדש ועוד. בתהליך אנו מגדירים את הדברים ולאחר מכן יוצרים את המקום חדש על כל המשמעויות הכרוכות בדבר. , לא רק פיזית אלא איזה סוג של עבודה וסוג של תפקיד ועוד.

מעוניינים להיפגש איתי בנושא פיתוח הקריירה שלכם? אשמח שתצרו קשר במייל  michal@admati.com

 

******************************************

יעוץ בכתיבת מקצועית של קורות חיים והכנה לראיונות עבודה 

הייעוץ בכתיבת קורות חיים מיועד גם לא-נשים שנפגשים עימי בייעוץ קריירה, אבל גם לא-נשים שמעוניינים אך ורק בייעוץ וכתיבה מקצועית של קורות חיים ברמה גבוהה. בתור מומחית לתהליכי גיוס והשמה לימדתי בטכניון את הכלים לגיוס והשמה, במהלך המפגש אני מעניקה כלים לכתיבת קורות חיים והכנה לראיונות עבודה ומבחני השמה נוספים.

מעוניינים להיפגש איתי בנושא פיתוח הקריירה? דברו איתי –  0505294800 או כתבו לי –  michal@admati.com