MichalHeader
MichalPict2

היי נעים מאוד כמה מילים עלי…

מאז שאני זוכרת את עצמי היתה בי כמיהה אינסופית להבין ולפצח את הקשר המרתק שבין הניהול העצמי של אנשים ובין ההצלחה ומימוש הפוטנציאל שלהם. היה לי ברור שכולנו הגענו לכאן כדי לחיות חיים שמחים, בריאים וממומשים ולהביא לידי ביטוי את המתנה איתה באנו לעולם – כל אחד בתחומו. 

 

 

תמיד גם האמנתי שכל אחד יכול להגשים, וליצור כל דבר בחייו, אם רק ירצה, יזהה את הנוסחה האישית שלו וידייק את דרכו לשם.

 

מתוך המקום הזה, ומהאתגרים שחוויתי בדרך, ביליתי, ימים ולילות, ב”מעבדה” הפרטית שלי (קראתי ספרים ומאמרים בלי סוף, השתלמתי בקורסים ובסדנאות מטובי המומחים בארץ ובעולם) בניסיונות לחקור ולקבל מענה לשאלות כמו: איך ה”מנגנון” הזה עובד? איך מדייקים בדרך למטרה ומגשימים אותה בהצלחה? ויותר מכך! שאפתי לפתח את הממצאים שלי לכדי מודל ושיטה מובנית ובהירה כדי שאוכל ללמד גם אחרים לעשות את אותם הדברים.

 

אני ד״ר לניהול מהטכניון, למדתי תטא הילינג, ביו אנרגיה, פילוסופיה אינדיאנית, ריפוי בעזרת פרחי באך, שיטת ד”ר נדר בוטו, אימון ועוד, ועוד. למעשה ניתן לומר שהקדשתי לנושא הזה את מירב האנרגיה שלי ואת מיטב שנותיי  (ועדיין…) ו”הוא” מצידו גמל לי בגדול!!! התמסר אלי ונשא אותי עימו למחוזות רחוקים, מרתקים ומגוונים ולדרך מפרה ומטעינה שנמשכת עד עצם היום הזה.

 

 

אשמח ללמד ולחלוק גם אתכם את כל הידע והניסיון הרב שצברתי בסל המשאבים האישי שלי.

 

בואו באהבה!

לפרטים נוספים:

אז…מה עושים עכשיו עם כל הבלאגן וחוסר הוודאות?

אז… הזמנים ממשיכים להיות משוגעים, העולם מתפוצץ משינויים והפתעות, הבלבול חוגג, סודות מתגלים, הקורונה לכאורה בדרך החוצה…אבל מה איתנו? רובנו עדיין לא יודעים מה לעשות? ומה יהיה?

 

אנחנו יוצאים החוצה, מתקופה עוצמתית שחווינו, ומגלים שכלום לא דומה למה שהיה. אנשים עם מסיכות, חלקם מובטלים, עסקים נסגרו, המנהיגים מפחידים אותנו והעתיד שלנו לא ממש לא ברור או בטוח. חוסר ודאות אחד גדול! אנחנו כועסים, מתוסכלים, פוחדים – כל אחד עם קשת הרגשות שלו ושלה.

 

וברגעים האלה, היינו ממש שמחים אם היתה פה יד מכוונת! אם היה מישהו שהיה עושה לנו סדר, מרגיע ואומר לנו “אל תדאגו יקרים הכל יהיה בסדר! אתם תהיו בסדר!… וגם הילדים שלכם וההורים והפרנסה.

 

מעז ייצא מתוק! אתם עוד תראו! אתם בוראים עכשיו עולם חדש וטוב יותר. בקצה החושך מחכה אור גדול!

והמצב הזה לא פשוט לאף אחד. אבל זהו מצב שלא יכול להישאר סטטי. זה אפילו מסוכן להישאר שם במקום הזה. וזו בדיוק הנקודה שבה אחד ואחת מאיתנו חייבים לקחת את שרביט המנהיגות ולהתחיל להנהיג את חייהם האישיים, לעשות בהם סדר, לייצר ניקיון ובהירות ולנווט אותם למקום טוב יותר. לחוף מבטחים. למקום של צמיחה, התפתחות ומימוש.

 

וזה בדיוק המצב שבו כל אחד ואחת צריכים להבין שממש עכשיו זה הרגע הקריטי! להסכים ליצור ולאפשר שינוי וגדילה!… כי אף אחד כבר לא שואל אותנו האם אנחנו רוצים שינוי? השינוי כבר כאן! זו עובדה! כל אחד מאיתנו יוצא מכור ההיתוך של הקורונה עם האתגרים שלו וגם עם האיכויות שלו.

 

כל אחד קיבל את גוש הפלסטלינה האישי שלו! את חומר הגלם! ועכשיו הכל תלוי מה הוא יעשה איתו? איך הוא יעצב אותו? ואיזה תוצרים הוא יפיק ממנו? ולצערכם, או לשמחתכם, אף אחד לא יוכל לעשות את זה עבורכם. אף אחד לא יוכל ללוש את גוש הפלסטלינה שלכם במקומכם… רק אתם! בכבודכם ובעצמכם!

ד

איך אני יכולה לעזור לכם בזמן העוצמתי הזה?

זו העבודה שלי! 

לעזור לאנשים להתמודד, לצלוח ולצמוח מתוך משברים, להפיק את המיטב בצמתים המאתגרים של החיים, לקחת את גוש הפלסטלינה האישי שלהם ולהפוך אותו לארמון זהב! לנתיב של אור וקסם! לחיים של טוב, בריאות והגשמה.

ואני עושה את זה כבר 30 שנה!

 

אני מאמנת, יועצת, מנחה, מדריכה ומלווה אנשים בדרכם לממש את מי שהם! לפדות את "תלושי המתנות" איתם באו לעולם, לברוא בחייהם בימים את כל מה שהם חולמים עליו בלילות! להתפתח, לצמוח, להשתמש בכל הידע והכשרונות, ליהנות מהדרך ומהחיים!

 

ואיך אני עושה את זה?

אני משלבת בין תחומי ידע וניסיון מגוונים ורבים אותם למדתי ואיגדתי במהלך השנים. אני עושה אינטגרציה בין עולמות הניהול והאימון הקלאסיים התוצאתיים ובין עולמות ההתפתחות, הצמיחה וניהול האנרגיה שמקורם בתרבויות קדומות כמו הפילוסופיה האינדיאנית ושיטות ריפוי אחרות.

 

למי זה מתאים?

בגדול התהליך הזה מתאים לכולם! ומנסיוני גם חיוני. כולנו חווים וחווינו שינויים ואתגרים. כולנו מתמודדים כרגע עם היציאה החוצה. כולנו צריכים להסדיר נשימה מחדש, להבין מה עבר עלינו ולתכנן את המשך הדרך. בכולנו מה שקרה וקורה מעורר שאלות ולבטים – האם לחזור למה שהיה? האם להתחיל מחדש? האם מה שהיה בכלל רלבנטי? איך נכון להתנהג בזמן הזה? איך עושים סדר ובהירות ויוצרים מקום בטוח?

בנוסף, העבודה איתי מתאימה גם…

  • למי שרוצה שינוי ומרגיש תקוע מסיבות שונות, חש חוסר מימוש והחמצה, לא מצליח לשחרר את מה שלא משרת אותו יותר או לגשר על הפער בין רצוי למצוי.
  • למי שרוצה לחיות חיי מודעות! לחיות מתוך שמחה, ללמוד להכיר את מערכת ההפעלה שלו – את דפוסי החשיבה, האמונות ותת המודע, את דפוסי ההצלחה והכישלון בחייו – וכל זאת כדי ליצור שדרוג עמוק, בריא ומקדם בחייו ובחיי אהוביו.
  • למי שמבקש לצאת לאור! שמרגיש שמשהו בוער בו, שיש בו תשוקה לא ממומשת, אך לא יודע לתת לה שם וביטוי בחייו. 
  • למי ששואף לאיזון פיזי או רגשי ומשתוקק לליווי מקצועי וכתף תומכת כדי שיוכל להבין את שורשי הדברים ולטפל בהם.
  • למי שמרגיש שיש פער בין מי שהוא באמת לבין איך שהסביבה תופשת אותו ורוצה לגשר על הפער הזה.
  • למי שמעוניין לשדרג ולקדם מערכות יחסים בריאות ומאושרות בחייו.
  • למי ששואף לתכנן את הדבר הבא ולא יודע עדיין מהו או איך לעשות זאת?
  • לכל מי שרוצה לעשות קפיצה קוונטית בחייו אך לא יודע איך להמשיך מכאן? ואיך ליישם את הדברים?

הנוף מהקליניקה שלי

איפה ניפגש?

איפה שבא לכם!

אפשר בשיחה אישית בטלפון, בווידאו …

ואפשר כמובן גם פנים אל פנים בקליניקה שלי על הכרמל שמול הים.

 

קבענו?

דברו איתי – 050-5294800  

מחכה לכם באהבה!

לפרטים נוספים: